RAZEM ZMIENIAJMY WYDZIAŁ LEKARSKI

Szanowni Państwo,

Zbliżają się wybory Dziekana Wydziału Lekarskiego. Ponownie będę ubiegał się o tę funkcję. Proszę o Państwa o poparcie.

Podczas kończącej się kadencji, wsparty Waszym profesjonalizmem, dobrą wolą oraz życzliwością, zrobiłem – wraz z zespołem – wszystko, co w mojej mocy, żeby nie zawieźć zaufania, jakim mnie obdarzyliście. Niech każdy z Was dokona sprawiedliwej oceny tych działań.

Mam precyzyjny plan, dość sił, a zwłaszcza doświadczenia, by stanąć przed Państwem i oznajmić: jestem gotowy, by dalej pełnić misję Dziekana Wydziału Lekarskiego.

Kierowanie tą wyjątkową jednostką jest pracą zespołową. Potrafię grać w zespole. Cieszę się wsparciem doświadczonych i kreatywnych współpracowników, którzy będą współtworzyć ten zespół:

• prof. dr hab. Wojciecha Kaźmierczaka,
    kandydata na Prodziekana ds. Nauki,
  • dr hab. Anity Olczak prof. UMK,
    kandydatki na Prodziekana ds. Dydaktyki i Finansów,
  • prof. dr hab. Michała Wicińskiego,
    kandydata na Prodziekana ds. Studenckich.

Moja kolejna kadencja, jeśli tak zdecydujecie Państwo w wyborach 15 maja, będzie odważną kontynuacją, śmiałą ewolucją, z jasno określonymi celami, które przedstawiam w swoim programie wyborczym.

Dziękuję za cztery lata współpracy w mijającej, bardzo trudnej kadencji, proszę o wyrozumiałość jeśli jakiś oczekiwań nie spełniłem oraz o głos w zbliżających się wyborach. Moją misją jest praca z Wami pod hasłem: „Dalej zmieniajmy Wydział Lekarski”. Przed nami wciąż dużo pracy.

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

WYSTAPIENIE WYBORCZE - ZBIGNIEW WŁODARCZYK

Więcej informacji na stronie: www.dziekan.net/