Podziękowanie za wybory

Szanowni Państwo

Zakończyły się wybory dziekana Wydziału Lekarskiego. Demokracja akademicka jest dla mnie bardzo istotną wartością, a jej osąd szanuję i przyjmuję z pokorą.

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy głosowali. Tym, którzy pozytywnie ocenili moją kadencję i zamierzenia na następne cztery lata,  dziękuję za zaufanie i głosy.

Tym, którzy mając na względzie dobro Wydziału wybrali zmianę, dziękuję za udział w wyborach.

Serdecznie gratuluje Pani Dziekan Iwonie Sadowskiej-Krawczenko i życzę wytrwałości, determinacji i sukcesów w realizacji planów.

Niezależnie od mojej funkcji, dobro Wydziału, jego pracowników i studentów, rozwój naukowy i sukcesy dydaktyczne były i będą dla mnie najwyższą wartością.

Jestem niezmiernie wdzięczny Państwu za ostatnie pięć lat. Za zaufanie, za ciężką pracę, za życzliwość, ale także za zrozumienie dla niedociągnięć w tym wyjątkowo trudnym okresie.

Bardzo dziękuję studentom za partnerstwo i współpracę.

Zawsze pozostanę wdzięczny zespołowi Dziekanatu Wydziału Lekarskiego – wspaniałym ludziom oddającym temu wydziałowi to, co najlepsze.

Pozostaję z poważaniem

Zbigniew Włodarczyk