Biotechnologia z wizytą w IChB PAN

Studenci biotechnologii medycznej odwiedzili Instytut Chemii Bioorganicznej PAN. Podczas Drzwi Otwartych nasi studenci biotechnologii medycznej pod opieką
dr Katarzyny Bilińskiej i mgr Angeliki Gajewskiej mogli dowiedzieć się jak
wygląda praca w Instytut Chemii Bioorganicznej PAN i poznać ofertę
Poznańskiej Szkoły Doktorskiej Instytutów PAN.

Była to świetna okazja by bezpośrednio porozmawiać z pracownikami naukowymi i doktorantami oraz zwiedzić budynek Instytutu i niektóre pracownie m.in Zakładu Biologii

Komórek Nerwowych, Zakładu Neuroonkologii Molekularnej czy Zakładu Biomolekularnego NMR.

galeria zdjęć

Biotechnologia z wizytą w IChB PAN. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Biotechnologia z wizytą w IChB PAN. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Biotechnologia z wizytą w IChB PAN. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Biotechnologia z wizytą w IChB PAN. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Biotechnologia z wizytą w IChB PAN. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Biotechnologia z wizytą w IChB PAN. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.