Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii

Warsztaty promujące Collegium Medicum oraz kierunek Biotechnologia Medyczna, które odbyły się 7 czerwca 2024 roku, były fascynującą podróżą do świata biotechnologii i chemii! Z okazji Dnia Chemika, uczniowie klas ósmych mieli wyjątkową okazję do eksperymentowania, odkrywania i zgłębiania tajemnic tych niesamowitych dziedzin nauki.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy, pod opieką nauczycielki chemii Pani Katarzyny Szpott, aktywnie uczestniczyli w różnorodnych eksperymentach. Warsztaty były prowadzone przez doświadczonych naukowców z Pracowni Zespołu Naukowo-Dydaktycznego Biotechnologii Eksperymentalnej: dr n. med. Aleksandrę Karczmarską-Wódzką oraz mgr Patrycję Wszelaki, a także studentki z Koła Naukowego Chemii Organicznej pod kierunkiem dr hab. Renaty Studzińskiej, prof. UMK oraz mgr Szymona Baumgarta: Monika Przybysz i Monika Strumowska.

To wydarzenie dostarczyło młodzieży niezapomnianych wrażeń i pozwoliło na praktyczne zrozumienie zagadnień z zakresu biotechnologii i chemii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz studentom za wspaniałą atmosferę i pełne zaangażowanie!

galeria zdjęć

Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Warsztaty Fascynująca podróż do świata biotechnologii i chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.